Wczytuję dane...

Kocyki i otulacze

Otulacz i kocyk gwarantuje poczucie bliskości i bezpieczeństwa każdemu maluchowi.

Otulacz do wózka to produkt, który oprócz funkcjonalności zachwyca także nowoczesnym, niepowtarzalnym designem. To produkt, który skradł serca wielu rodziców – cieszy się dużą popularnością wśród wielu użytkowników. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kolorystyczną dedykowaną zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Możemy także zainwestować w modele uniwersalne, idealne dla każdego malucha, niezależnie od płci. Piękne motywy zdobiące otulacze sprawiają, że są one idealną ozdobą naszego maluszka. Otulacz do wózka to produkt o szerokim zastosowaniu. Zapewnia nie tylko naszemu dziecku odpowiednie otulenie ale także daje nieocenione poczucie bezpieczeństwa, które jest niezbędne na wczesnych etapach życia. Otulacz jest miękki, cieplutki  i przewiewny, wykonany z certyfikowanej bawełny spełniającej standardy Oeko-Tex 100. Co najważniejsze, jest świetną alternatywą dla zwykłych kocyków.

Kocyki dla dzieci są mięciutkie i przyjemne w dotyku, wykonane z pochodzenia naturalnych materiałów, które nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka i nie wywołują uczulenia u alergików. Kocyki dla noworodków powinny być delikatne i mieć właściwości oddychające.

Otulacz i kocyk niemowlęcy jest rodzajem zabezpieczenia ciała dziecka, które stwarza mu warunki przypominające życie płodu w łonie matki. Nic więc dziwnego, że kocyki i otulacze działają uspokajająco, a spacer czy drzemka to czas relaksu dla maluszka i jego rodziców. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów