Wczytuję dane...

Hulajnogi

Hulajnogi to pojazdy idealne do nauki balansowania ciałem oraz rozwoju koordynacji ruchowej. Zachęcają one najmłodszych, do aktywnego spędzania czasu, na świeżym powietrzu. Niektóre produkty wyposażone zostały w dodatkowe elementy, takie jak koszyki na zabawki, dzwonki, ozdoby, czy specjalne miejsce na bidon lub butelkę z napojem.

Hulajnoga jeździk to pojazd, który łączy w sobie funkcje hulajnogi i jeździka. Można go łatwo przekształcić z jednego w drugie bez użycia narzędzi. Hulajnoga jeździk ma wiele zalet dla dziecka, takich jak:

  • Wsparcie ogólnego rozwoju fizycznego. Podczas jazdy hulajnogą jeździk pracują mięśnie nóg, grzbietu, pośladków i brzucha, co przekłada się na odpowiednią postawę i wzmocnienie mięśni głębokich. Jazda na hulajnodze jeździk wzmocnia łydki i uda. Dotleniamy nasz organizm i poprawiamy kondycję.
  • Świetna zabawa. Hulajnoga jeździk to nie tylko środek lokomocji, ale także źródło radości i przygody dla dziecka. Dziecko może cieszyć się jazdą na hulajnodze jeździk na różnych nawierzchniach i w różnych kierunkach. Może też wykonywać proste ewolucje i triki
  • Rozwój motoryczny i uczenie się równowagi. Hulajnoga jeździk ma inny system skręcania niż zwykła hulajnoga. Nie kręcimy kierownicą, tylko przechylamy się na boki i wtedy koła się skręcają. Chodzi tu o balans ciałem, a nie kręcenie rękami, co wspiera rozwój motoryczny i uczy trzymania równowagi
  • Bezpieczeństwo. Hulajnoga jeździk jest bezpieczniejsza niż zwykła hulajnoga, ponieważ ma większe koła i stabilniejszą konstrukcję. Dzięki temu dziecko może utrzymać równowagę i uniknąć upadku. Hulajnoga jeździk ma też wysuwany „nosek” tzw. safety-pad z przodu, który minimalizuje możliwość wywrócenia się dziecka do przodu, gdy napotka przeszkodę

Jak widzisz, hulajnoga jeździk to świetny wybór dla Twojego dziecka. To pojazd, który „rośnie z dzieckiem” i dostarcza mu wielu korzyści.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.