Wczytuję dane...
Model: B5523
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Inny

Ciastolina Play-Doh Lodowy zamek

Uwolnij swoją kreatywność z Ciastoliną Play doh!

Ciastolina Play doh to doskonały sposób na pobudzenie wyobraźni i kreatywności Twojego dziecka! Dzięki wyjątkowej fakturze i zabawnym kolorom Twoje dziecko może tworzyć niesamowite rzeźby, kształty i nie tylko. Poza tym to świetny sposób na ćwiczenie małej motoryki. Bądź kreatywny z Ciastoliną Play doh już dziś!

Stwórz pyszne, lodowe desery

Udaj się na wspaniałą przygodę do Lodowego Zamku Play-Doh! Obudź w sobie kreatywnego cukiernika i stwórz wspaniałe lodowe kompozycje dzięki wielu foremkom i akcesoriom do wyciskania ciastoliny. Udekoruj powstałe desery zakręconą bitą śmietaną czy śmiesznymi posypkami. Dzięki zestawowi Play-Doh stworzysz wspaniałe torty, zakręcone lody czy kolorowe desery.

Możliwości fantastycznej zabawy są nieograniczone

Wymyślaj, twórz i dekoruj wszelkiego rodzaju smakołyki przy pomocy akcesoriów ukrytych w zamku. Lodowa wyciskarka wyposażona w wygodny uchwyt, szybko i łatwo przemieni ciastolinowa masę w zakręcone lody. Skorzystaj z wymiennych dysków z zabawnymi kształtami i zobacz jak Twój deser zmienia wygląd. Następnie umieść pucharek pod wieżą z bitą śmietaną lub wieżą z kolorową posypką, uwolnij swoją kreatywność i udekoruj go według własnego upodobania. Użyj dołączonych do zestawu wałków i foremek, aby deser wyglądał jeszcze smaczniej!

Spełnij swoje najskrytsze marzenia i wybierz się do do Lodowego Zamku Play-Doh!

Czeka tam na Ciebie pyszna atrakcja: maszyna robiąca kolorowe rożki lodowe. Wystarczy wrzucić monetę, a zaraz mechanizm stworzy piękną kompozycję w rożku. Każdy rodzaj monety to inny rodzaj lodowego deseru. Udekoruj swoje dzieło kolorowymi posypkami i baw się wszystkimi dołączonymi do zestawu akcesoriami.

Zawartość zestawu:

⭐  wielobarwny zestaw do wytwarzania kolorowych lodów z ciastoliny w formie zamku z wieżami

⭐  podstawa z mnóstwem foremek o różnych kształtach do wytwarzania posypek, owoców i ciasteczek

⭐  pucharki do lodów

⭐  łyżeczki

⭐  nakładki na wyciskarki o różnych końcówkach, by uzyskiwać rozmaite lodowe kształty

⭐  6 różnokolorowych tub z ciastoliną Play-doh, w tym 2 tuby z ozdobnymi, kolorowymi kwadracikami

Wiek: 3 +

Wymiary opakowania: 30,5 (szer) x 8,5 (gł) x 33 (wys) cm