Wczytuję dane...
Waga produktu: 3 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Inny

Drewniany zestaw urządzeń AGD dla dzieci

Zestaw zawiera:

✅  toster

✅  ekspres do kawy

✅  mikser / robot kuchenny 

Popularne pomoce kuchenne w kompletnym zestawie! 

Drewniane urządzenia zabawkowe promują aktywne odgrywanie ról i mają specjalne funkcje zapewniające szczególnie realistyczną zabawę.

Drewniany toster dla dzieci - czy Wasze dzieciaki też uwielbiają tosty o poranku? Ten drewniany toster sprawi, że każdy Maluch może już sobie samodzielnie przygotować tost w swojej drewnianej kuchni. Toster ma na wyposażeniu wszystko co potrzebne! Tosty można wkładać i wyciągać za pomocą ruchomego uchwytu. oraz ustawiać temperaturę zarumienienia tościków za pomocą pokrętła.

Drewniany ekspres do kawy dla dzieci - "Kawa już gotowa!  Czy jest coś piękniejszego o poranku niż zapach świeżo zaparzonej kawy? Drewniany ekspres pozwala również naszym Milusińskim zaparzyć bezpiecznie kawę za pomocą ekspresu na kapsułki z ruchomym pokrętłem.

Drewniany mikser dla dzieci - coś dla miłośników pieczenia! Teraz już nawet Najmłodsi mogą przygotować dla Mamy i taty coś pysznego! W przepisach na dziecięce ciasta nie ma granic - mąka, jajka, cukier i co jeszcze dusza małego Kucharza zapragnie! Mikser z miską i ruchomym pokrętłem.

  • Zawiera pojedyncze części z detalami, takie jak kostka masła, jajko, talerz, nóż, kawa, kubki, miseczka
  • Odpowiednie dla dzieci w wieku od 18 miesięcy
  • Drewno z certyfikatem FSC® - drewno pozyskiwane w sposób zrównoważony

Wymiary produktów ok 17cm (toster wysokość ok 10cm) x 17cm x 9cm

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...