Wczytuję dane...
Model: 88295
Waga produktu: 2.5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: SUN BABY
Sun Baby pchacz dla dziecka 2w1 Drewniany Chodzik interaktywny
Cechy produktu:

  • wiek: 12m+

  • pchacz pełni funkcję podpory, pomocy w utrzymaniu równowagi podczas nauki chodzenia przez niemowlęta

  • posiada on obrotowe trybiki, labirynt, sorter, cymbałki i miejsce do przechowywania drobiazgów

  • został wyprodukowany zgodnie z normą bezpieczeństwa EN71


Nie ma on określonych ram czasowych do użytkowania. Początkowo, gdy dziecko nie wykazuje jeszcze gotowości samodzielnego stawiania kroków, można używać go jako zabawki ze względu na imponująco wyposażony przód pchacza. Posiada on obrotowe trybiki, labirynt, sorter, cymbałki i miejsce do przechowywania drobiazgów. Korzystanie z tych atrakcji wywoła nieopisaną radość ze względu na dźwięki, które będą towarzyszyły zabawie. Dodatkowo rozwinie zdolności sensoryczne i motoryczne dziecka. Następnie, gdy maluch przejdzie kolejny skok rozwojowy i zacznie stawiać pierwsze kroki można używać go jako pchacza-chodzika. W przeciwieństwie do dotychczasowych zabudowanych chodzików produkt marki Sun Baby nie ogranicza aktywności fizycznej dziecka. Wręcz przeciwnie - nie zaburza prawidłowego chodu i wspomaga naprzemienną pracę nóg.

Pchacz jest całkowicie bezpieczny dla dziecka. Pozbawiony jest ostrych krawędzi, pomalowany nietoksyczną farbą, został wyprodukowany zgodnie z normą bezpieczeństwa EN71. Mało tego! Drewniane zabawki od niedawna zyskały drugie życie i wiodą prym na rynku artykułów dziecięcych. Cenione są za swoją wytrzymałość, uniwersalność oraz ekologiczność. Zabawki drewniane, z których korzystaliśmy jako dzieci przetrwały do dziś. Wniosek nasuwa się sam - pchacz może posłużyć wiele lat, nie tylko Waszemu dziecku ale i rodzeństwu lub najbliższej rodzinie.

Pamiętajmy również o zapewnieniu odpowiednich warunków dziecku do chodzenia. Pomieszczenie powinno być przestronne tak, by maluch nie miał możliwości uderzyć o kant mebli lub innych ostrych krawędzi oraz by miał odpowiednią ilość miejsca do korzystania z pchacza.

Stawianie pierwszych kroków przez dziecko to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego rodzica. Temu wydarzeniu towarzyszą nieopisane emocje: duma, zachwyt a także niepokój. Rodzice często martwią się o chód dziecka. Od pierwszych nawyków związanych z tym etapem rozwoju zależy wyćwiczenie prawidłowego, stabilnego chodzenia dziecka w przeszłości.

Zabawki drewniane

  • Wiek: 

    12m +

  • Wymiary kartonu: 

    30.5x9.5x46.5 cm

Polecamy