Wczytuję dane...
Model: KREDKI 80
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Inny

Wysokiej jakości MEGA DUŻY zestaw kredek do rysowania, kolorowania

❤️ Polecamy na prezent ❤️

  kredki ołówkowe 80 szt. w eleganckim etui na magnes

Wysokiej jakości kredki  w drewnianej oprawie. Charakteryzują się wyjątkowo intensywnymi i nasyconymi kolorami. Doskonale kryją, idealnie nadają się do rysowania, wypełniania dużych powierzchni i wykonywania miękkich przejść pomiędzy kolorami

Wspieraj pasję od najmłodszych lat.

Kredki doskonałej jakości z cienko zaostrzoną końcówką, o miękkiej teksturze i z doskonałym rozkładem kolorów. Kredki ołówkowe duży zestaw aż 80 sztuk. Talent plastyczny wymaga wsparcia - najlepiej jeśli osoba rozwijająca się malarsko lub rysunkowo otrzyma je w postaci solidnego sprzętu lub akcesoriów. Profesjonalne kredki mogą posłużyć nie tylko do nauki rysowania, ale zapewnią też pełną gamę kolorów w poważniejszych przedsięwzięciach. Piękne etui kojarzy się z artystyczną solidnością. 80 kolorów wystarczy, by wyczarować dowolny klimat na każdej ilustracji, której treść będzie ograniczać jedynie wyobraźnia autora. Zestaw zawiera również bardzo nietypowe odcienie i kolory przejściowe, umożliwiające podjęcie się nawet bardzo wymagających artystycznie wyzwań. Do zabawy, nauki, tworzenia - zawsze w najlepszym wydaniu.

Kredki są przeznaczone zarówno dla najmłodszych, jak i dla doświadczonych adeptów rysowania. Elegancki komplet może okazać się znakomitym upominkiem dla miłośnika sztuki czy młodej osoby z dużym talentem plastycznym. Wraz z innymi profesjonalnymi akcesoriami będzie w stanie wydatnie pomóc w podnoszeniu twórczych umiejętności.

Wybierz produkty, które wyróżniają się wysoką jakością oraz wyglądają atrakcyjnie Jednym z najlepszych prezentów dla miłośników prac plastycznych będzie nasz zestaw, który składa się z:

 Kredki

  • 80 różnych kolorów w praktycznym pudełku na magnes
  • Wysokiej jakości miękkie kredki ołówkowe
  • Cienka końcówka z idealnym rozkładem kolorów
  • wymiary: 19 x 19.5 x 4 cm

Kredki w szerokiej gamie kolorów pozwolą pokolorować wszystkie piękne rysunki. W poręcznym i praktycznym opakowaniu schowasz wszystkie 80 kolorów kredek. Będą w niej czekały uporządkowane i bezpieczne. Etui ułatwi też zabranie kredek ze sobą na wakacje albo wyjście, tak by dzieci mogły się bawić podczas Twojego spotkania lub posiłku.

Polecamy